Розкішна ювелірна прикраса благородно підкреслить Ваш статус, додасть впевненості у собі, адже «живий» камінь діамант має магічні та лікувальні властивості. Всі успішні, популярні та знамениті люди знають про неймовірну здатність натурального мінералу дарувати своєму господареві силу, владу та міцне здоров'я.

Магічні властивості: кому підходить діамант

Про те, що блискучий діамант – це добре оброблений алмаз, а його огранювання та чистота дозволять зрозуміти, наскільки камінь близький до досконалості, знають всі. А ось про ту унікальну енергію, яку приховує у собі огранений камінь, найкраще розкажуть ті, хто вже придбав ювелірну прикрасу, що зачаровує око.

Що треба знати про діаманти: таємниці вибору - Lunet Jewellery

Достатньо вибрати красивий діамант, купити та одягнути на себе, як ви миттєво відчуєте прилив життєвих сил. Активувати любовну чакру допоможе кільце з діамантом, надіте на ліву руку, це також зробить Вашу шкіру більш гладкою, молодою та бархатистою на дотик.

Натуральний мінерал, який випромінює світло та тепло, підходить усім без винятку знакам Зодіаку, але особливо його поважають Овни та Терези за гороскопом.

Що слід знати про діаманти

Перед тим, як купити ювелірну прикрасу, ознайомтеся, як відрізнити діамант від цирконію. Істинному каменю з багатовіковою історією не страшна навіть соляна кислота - справжній діамант не постраждає, а от підробка покриється білим нальотом.

Найпростіше перевірити досить великий камінь: будь-який з них має рундист - вузький пасок, що відокремлює нижні грані від верхніх. У справжнього діаманта цей пасок - матовий, а от у цирконію - прозорий. Можна взяти аркуш паперу з найдрібнішим текстом, покласти зверху камінь та спробувати через нього прочитати написане. Зробити це через діамант виявиться неможливим через велике заломлення світла, а от через цирконій - без проблем.

Через те, що діамант - найміцніший у світі мінерал, він має надзвичайно велику теплопровідність. Переконатися у цьому можна, якщо подихати на натуральний камінь - на ньому не залишиться поту, а ось цирконій покриється туманом.

Але самий надійний спосіб – це звернутися до майстра, який знає, як перевірити діамант та швидко визначить його справжність. Адже кожен мінерал неповторний за своєю природою, має набір унікальних властивостей, з яких складається його «особистість».

Які характеристики у діамантів?

Міжнародна класифікація діамантів система «4С» заснована на 4 найважливіших показниках: колір, чистота, ограновування та вага у каратах.

Класифікація чистоти діамантів має на увазі наявність зовнішніх або внутрішніх дефектів (природні вкраплення, відколи, тріщини, географія їх розташування).

Це найголовніший критерій якості натурального каменю, оскільки безпосередньо впливає на його здатність заломлювати світло та наповнювати світлом простір.

Розрізняють камені круглого огранювання – 17-гранником; діаманти вагою нижче 0,29 карата та діаманти з вагою понад 0,30 карат.

Перш ніж поцікавитися, скільки коштує діамант, дізнайтеся, до якої групи чистоти він належить. Цікаво, що чим більший за розміром камінь, тим більший колірний діапазон.

Так, діаманти вагою до 0,29 карата на 57 граней діляться на колірні групи від 1 до 7. А ось камені понад 0,30 каратів поділяються вже на 9 колірних груп. Зустрічаються рожево-лілові, молочно-білі, сірі, жовті, зелені, фіолетові, блакитні, та навіть чорні діаманти.

Де купити вироби з діамантами?

Якщо зважилися купити справжні діаманти, звертайтеся за консультацією до грамотних фахівців компанії LUNET та отримуйте вичерпну інформацію про природні камені з багатовіковою історією.

Висококваліфіковані майстри пояснять, чому купити діамант безпечно можна лише у нас, продемонструють найпопулярніші, рідкісні або ексклюзивні ювелірні прикраси.

Можна замовити у нас унікальну модель, яку ми розробимо спеціально для Вас з урахуванням усіх індивідуальних побажань. Всі свої вироби ми виготовляємо зі справжнього золота 585 та 750 проби, а також срібла 925 проби, прикрашаємо їх дорогоцінним камінням виключно найвищої якості.

Ми зробимо все, що завгодно для Вас та ваших близьких: каблучки, обручки, кільця, браслети, підвіски, брелки та багато іншого.

Наша команда - це 3D модельєри та кращі майстри ювелірної справи, які постійно слідкують за сучасними модними тенденціями та йдуть нога у ногу з часом.

Багатий каталог компанії LUNET дозволить підібрати оригінальні благородні діаманти за доступною ціною. Найкрасивіші та прекрасні вироби з діамантами можна швидко вибрати та купити виключно у нас.