Купівля обручок - відповідальний момент в процесі підготовки до знаменної і важливої події. І якщо плаття та костюм використовуються зазвичай один раз, то обручки носять довго, іноді - все життя. Тому до покупки цих прикрас слід підійти з максимальною серйозністю, знанням багатьох особливостей і нюансів. Особливу увагу потрібно звернути на дизайн, розмір, тип і форму кільця.

Особливості і переваги «європейки»

Від форми обручки багато в чому залежить його посадка. Розрізняють два основних типи - «європейку» і «американку». Перший - це класика, яка при цьому може змінюватися в залежності від віянь моди. Зараз ювелірна промисловість пропонує нові моделі - стильні і сучасні. Але всі вони мають злегка опуклу зовнішню поверхню.«Європейка» або «американка»: типи обручок - LUNET JEWELLERY

Для їх виготовлення використовується золото:

  • червоне;
  • біле;
  • жовте;
  • рожеве.

Іноді в якості матеріалу береться платина. Крім цього, відрізняють профілі, які впливають на комфорт посадки. Є три основних профілі - стандартний, коли, на відміну від внутрішньої частини, зовнішня робиться округлою, Comfort Fit, коли шинка закруглена, як всередині, так і зовні і Comfort Fit Flat - в цих кільцях закругленою буває тільки внутрішня поверхня шинки.

«Європейку» підбирають точно по розміру - тоді посадка буде зручною і обручка не зісковзне непомітно з пальця і не загубиться. Але при цьому її носіння подарує максимум комфорту, і не буде відчуватися на руці, не стане залишати сліди на шкірі.

До переваг «європейки» варто віднести можливість замовити і отримати більше масивну і широку прикрасу. І ще один «плюс» - бюджетна вартість в порівнянні з популярними дизайнерськими моделями. Крім цього, за такими виробами просто і легко доглядати.

«Американка» – елегантність у простоті

Обручка «американка» має в перерізі прямокутну форму, за що в народі часто називається шайбою. Зате на плоску поверхню можна наносити будь-якого типу гравіювання, використовувати комбінування декількох дорогоцінних металів або вставляти дорогоцінні камені. У них мінімалістичний дизайн, що дозволяє виглядати стильно, вишукано і елегантно. До переваг такої весільної атрибутики відноситься:

  • довговічність;
  • комфортність в носінні;
  • практичність.

На пальці такі прикраси сидять більш надійно і рідше губляться. Головне - не купувати кільця «на виріст».

«Європейка» або «американка»: типи обручок - LUNET JEWELLERY 2Мінімалізм в декорі робить їх стриманими і стильними. Вони ідеально підходять для забобонних людей, які впевнені в тому, що поверхня подібної атрибутики сімейного життя повинна бути ідеально гладкою - значить, і шлюб буде щасливим і тривалим.

Важливо знати, що при замовленні обручки «американки» за індивідуальним ескізом, її ширина не повинна бути більше 11 мм. В іншому випадку при навантаженнях в процесі роботи або під час занять у спортивному залі виріб може деформуватися. Зараз все більш популярними стають матові кільця такого типу з жовтого або білого золота з діамантовими вставками.

Матовість виходить за рахунок нанесення шару родію, який з часом стирається і з'являється потреба у зверненні до ювеліра. Зате дефекти у вигляді дрібних подряпин і потертостей, які неминучі в процесі носіння, практично непомітні на поверхні такої прикраси.

Зараз дуже модно залишати на поверхні обручок відбитки пальців один одного, написи в якості клятви в любові. Таким чином, обручки перетворюються в талісмани і обереги сімейного життя. Дедалі популярнішими стають написи на латині. Хтось купує парні кільця, інші - відмінні. Це - рішення кожної пари.

LUNET - гарантія отримання ексклюзивних виробів бездоганної якості

Визначитися з типом обручок, вибрати оптимальний варіант допоможуть фахівці нашої компанії LUNET. Ми не просто продаємо ювелірні прикраси - ми їх створюємо і виробляємо, тому знаємо про них все і можемо виготовити ексклюзивні прикраси з неповторним дизайном з золота вищих проб. Наші менеджери пояснять переваги обручок «європейка» або «американка», розкажуть про нюанси експлуатації та догляду, допоможуть з вибором. У нашому каталозі можна завжди вибрати будь-яку модель з великої лінійки існуючих моделей обручок чи замовити унікальні вироби за своїм ескізом. Тому у вас буде можливість купити кільця, які будуть тільки у вашої сімейної пари і можуть стати фамільними коштовностями, що передаються у спадок.

Виготовлення індивідуальних прикрас займає від 3 до 15 робочих днів після затвердження макету. Готові вироби після передоплати відправляються до клієнта вже на наступний день. Ми пропонуємо кілька зручних варіантів оплати замовлення і способів його отримання.